Gdzie jeszcze we Wrocławiu można zjeść naszych tortów?

Od momentu pojawienia się we Wrocławiu Tortownia na Bema cieszy się sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców miasta, jak i gości odwiedzających region Dolnego Śląska. Twórcy cukierni szczególną uwagę poświęcają tworzeniu naprawdę zróżnicowanej oferty, która obejmuje wyłącznie jakościowe produkty z Polski, przygotowanej na podstawie autorskich receptur. 

Przez ostatni czas popularność Tortowni na Bema wzrastała bardzo szybko, co spowodowało potrzebę otworzenia nowych cukierni w innych regionach miasta. Są to miejsca, w których można nie tylko złożyć zamówienie na wykonanie autorskiego tortu, ale i poczęstować się wspaniałymi deserami zarówno pod kątem walorów smakowych, jak i dekoracji!

W nowych miejscach tortowni można zamówić nie tylko wyszukane i pyszne torty, ale także dania mięsne i mączne, przygotowane w piecu tandoor. Tradycja wypiekania w takich piecach pojawiła się w Azji i od kilku lat staje się stopniowo coraz bardziej popularna w Europie. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ do przygotowania dań z zastosowaniem tej metody nie są wykorzystywane woda ani masło, a takie potrawy są niesamowicie pyszne i w 100% ekologiczne! 

Zachęcamy do zwrócenia szczególnej uwagi na bułki i chleby wypiekane na podstawie dawnych receptur i z wykorzystaniem najświeższych składników polskiego pochodzenia: świetnie sprawdzą się zarówno na codziennym, jak i świątecznym stole w każdej rodzinie!

Nasza główna piekarnia - Tortownia na Bema

Tortownia na Bema & Tandyr House - Krupnicza 10

Tandyr House - Sępa-Szarzyńskiego 51