Tortownia na Bema to miejsce, w którym spotyka się pasja pieczenia z miłością do słodyczy. Od wielu lat zajmujemy się pieczeniem tortów i ciast, wkładając w to całe swoje zaangażowanie. Naszą specjalnością są rzemieślnicze torty na zamówienie.

Przygotowane zgodnie z tradycyjnym recepturami i na bazie naturalnych składników, łączą w sobie przyjemność degustacji z radością dla oczu.

Wieloletnie doświadczenie

Wypiekami zajmujemy się nie od dziś! Tortownia na Bema to rezultat naszej wieloletniej pasji, którą nieustannie pielęgnujemy od najmłodszych lat. Wtedy rozpoczęła się nasza przygoda z wypiekami.

Słodka oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo liczne słowiańskie smakołyki: torty, ciasta, ciasteczka, eklery, bezy, makaruny, herbatniki, strudle i wiele innych słodkości.

Od ręki i na zamówienie

Wybrane wypieki «Stała oferta» sprzedajemy od ręki,przyjmujemy również zamówienia na torty i pozostałe słodkości. Realizujemy indywidualne zamówienia – torty ślubne, urodzinowe, itp.

Naturalne składniki

Pieczemy tak, jak robiły to nasze babcie i prababcie, w czasach kiedy konserwanty i sztuczne dodatki nie były jeszcze znane. Korzystamy ze zdrowych, naturalnych składników.

Słowiańska tradycja

Pielęgnujemy słowiańską kulturę i tradycję, sięgając do dawnych przepisów i odtwarzając autentyczne smaki charakterystyczne dla tej części Europy. Nasze wypieki to kulinarna podróż w czasie!

Zaufanie klientów

Bez Was nie byłoby nas! Zaufanie, którym nas Państwo obdarzyli jest dla nas najważniejsze. Daje nam to pewność że nasze wyroby Państwu odpowiadają, a trud który wkładamy w ich przygotowanie jest doceniany.